Plisy

Plisy/Żaluzje plisowane to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która nadaje pomieszczeniom niezwykłej stylistyki.
Plisa jest praktycznie jedynym rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Doskonale też sprawdzają się w każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego jego fragmentu, co jest szczególnie cenione przez odbiorców.
Zasłony plisowane można stosować we wszystkich rodzajach okien, oknach dachowych, w ogrodach zimowych oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Nowością jest możliwość zastosowania prowadnic bocznych! Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt, zamontowany na środku profila. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym.
Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Większość oferowanych przez nas tkanin pokryta jest z jedej strony powłoką “perłową”, która dodatkowo odbija promienie słoneczne. Materiał, którego używamy do produkcji plis jest łatwy w konserwacji, lekko się czyści oraz spełnia rolę izolacji termicznej.
Nadzwyczajną zaletą plis jest system umożliwiający zsuwanie – zarówno od dołu, jak i od góry, a za największy atut uznaje się ich konstrukcyjną elastyczność, ponieważ plisa wykonywana jest według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.