Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc (Doppelrollo – Facelight) to nowość na rynku.
Jest to specjalny rodzaj rolety z tkaniny w naprzemiennie ułożone poziome pasy transparentne i zaciemniające, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Układ pasów naprzemianległy pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Stosując rolety dzień-noc można w sposób niezwykle prosty dostosować nastrój w pomieszczeniu, a to wszystko za jednym pociągnięciem sznureczka.
Rolety dzień-noc występują w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów tkanin. Dzięki specjalnym wieszakom mogą być montowane bezinwazyjnie do ramy skrzydła.

Rolety materiałowe dzień-noc dostepne są w trzech systemach.

  • system UNI – to system gdzie tkanina schowana jest w kasecie, tkanina mocowana jest do listwy przyszybowej. Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie.
  • system B27 – to drugi pod względem popularności system, gdzie estetyczna kaseta rolety mocowana jest przed oknem i pozwala na przesłonięcie całej powierzchni okna. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość instalacji kasety zarówno do sufitu jak i ściany.
  • system MINI – ten system to najprostszy system rolety dzień-noc stosowany na skrzydle okiennym metodą bezinwazyjną.

Materiał używany do produkcji rolet dzień-noc charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz odpornością na warunki zewnętrzne. Nowoczesny system scalania brzegów wykorzystywany przy produkcji rolety zapewnia jej dodatkową trwałość.